Szinável Zsolt a megyei egyéni bajnok 2014-ben

Kiváló körülményeket biztosított a székesfehérvári Comenius Két Tanítási Nyelvű Gimnázium a Fejér megyei egyéni sakkbajnokság lebonyolításához. A bajnokságon, amely a FIDE hivatalos versenye volt, a megyében lakó, vagy megyei csapatban játszó sakkozók vehettek részt. A hétfordulós bajnokságon 27 sakkozó ült asztalhoz.

A versenyt Szinável Zsolt (Móri SE) nyerte meg 6,5 ponttal. Második helyen Sarok Péter (Móri SE) végzett 5,5 ponttal, a harmadik helyet Szunyogh István (MÁV Előre SC) 5,5 ponttal szerezte meg. További díjazottak: Tvaruskó László (Fehérvár SE), Zámbó Árpád (Fehérvár SE), Turi Zoltán (Bodajki SE).

A legjobb női versenyző Leipold Zóra (MÁV Előre SC), a legjobb ifjúsági Schnéberger Manessé (MÁV Előre SC), a legjobb szenior pedig Dr. Kovács Imre (MÁV Előre SC) lett.